+ 86 17602151636

сите категории
EN

Ти си тука : Дома>Контакт

Ако имате какви било прашања, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.

  • АДД

    Соба К, 4-ти кат, 9-та зграда, бр.1188 Лианханг патот, област Минхан, Шангај, 201112, Кина

  • Е-пошта

    deekon01@deekongroup.com

  • PHONE

    + 86 17602151636